Наша Команда | Нова Aвтошкола

Руслан
Руслан
Засновник, інструктор, викладач

Протягом усього життя Руслан жив машинами. З дитинства їздив на татовій автівці та отримував навички з досвідом.

Руслан знає досконало кожну машину, від її механізмів та деталей до її особливостей при їзді. Працюючи інструктором в Києві, він завжди мріяв відкрити свою власну автошколу, де можна було б втілити усі його задуми та мріі. Руслан завжди вдосконалюється, відвідує різноманітні тренінги та курси та сам залюбки знаходить для себе складні маршрути для їзди. А ще наш директор дуже активна, життєрадісна, добра та позитивна людина. Руслан багато подорожує,професійно займається сноубордингом, бере участь у адреналінних видах спорту, тож з ним цікаво поспілкуватися.

Артем!
Артем!
Інструктор

Ми називаємо Артема «трудовою бджілкою» нашого колективу, адже до нього ви зможете потрапити на заняття у будь-який день тижня. Він настільки закоханий у свою роботу, що працює найбільше. Коли сідаєш за кермо з цим інструктором, почуваєшся впевнено та надійно, адже він досконало пояснить усі нюанси на дорозі. Артем завжди прагне досконалості, тож своїх учнів він вчить на максимум. А ще він просто обожнює чистоту і порядок тому його авто завжди найчистіше, а в салоні павучка ви не знайдете ніколи))). У вільний час наш керманич завжди перегляне нові моделі автівок, цікавинки та перегони, европейські новини про авто!

Артем- права рука нашого колективу, він завжди прийде на допомогу, проведе внутрішні іспити в автошколі та буде поруч з вами при здачі іспитів в сервісному центрі.

Сергій
Сергій
Інструктор

Девіз Сергія « Єдиний спосіб зробити видатну роботу - щиро любити те, що робиш». З цим девізом він йде по життю і таке відношення має до своєї роботи. Сергій дуже спокійний, врівноважений, терпеливий та добрий. Він завжди підтримає вас під час навчання. Він вважає, тільки з початковою помірною їздою можна досягнути титул гонщика. Сергій активний хлопець, який захоплюється футболом! З ним цікаво їздити на заняттях, адже він має гарне почуття гумору!

Олег
Олег
Інструктор

Наш інструктор Олег вперше самостійно сів за кермо у 8 років. Це неймовірно, адже його працьовитість надихає! Олег з самого дитинства обожнював автомобілі, цікавився їхнім ремонтом та проводив безліч часу в гаражі, вивчаючи структуру авто. Тому і пішов навчатися саме на автомобільну професію, де активно пізнавав експлуатацію та будову транспортних засобів. Наш керманич обожнює їздити на далеку відстань, він кайфує від траси, швидкості, обгону та своєї машини! Олег із задоволенням навчає наших курсантів, та вони говорять, що він дуже товариський та комунікабельний!!!

Руслан
Руслан
Інструктор

Власний автомобіль, то була нереальна мрія Руслана, але з роками він зміг Ї Ї досягнути. Наш інструктор обожнює свою роботу, любить вчити та вчиться сам. Адже це психологія, як говорить Руслан. Щодня він знаходить індивідуальний підхід до кожного , визначає свої слабкі місця та вдосконалюється. Практика з цим інструктором помірна, виважена, адже якщо вчитися повільно та звертатися до ньюансів - можна швидко навчитися!
У вільний час Руслан залюбки поїде на рибалку та проведе час зі своєю сім’єю. Найбільше він цінить наш дружній колектив та хорошу атмосферу між колегами!

Микола
Микола
Викладач теоретичної частина та інструктор з водіння

Микола за освітою є вчитель, тому вважає що це його покликання вчити наших курсантів, які для нього є як діти????Захоплення та цікавість машинами були з самого дитинства?
Досвід водіння 18 років? Таким досвідом хочеться ділитися та допомагати людям освоювати навички водіння та ставати впевненими водіями?
Вільний час Микола любить проводить в приємній компанії, насолоджується приготуванням смачної їжі?‍? та щасливий пригощати своїх рідних та близьких.

Наталя
Наталя
Інструктор

Наталя є перша дівчина інструктор в нашому колективі і вона дуже швидко стала улюбленецею наших курсантів!
Для Наталі водіння - «це не просто сів і поїхав» , це завжди позитивні емоції, нові враження та задоволення! А ще Наталя помічає, що завдяки роботі автоінструктором , ти можеш насолодитися світанками та заходами сонця, від яких перехоплює подих!
Так, так, Наталя працює ще до сходу сонця.Вона завжди вчить вас бути не лише грамотними та культурними водіями, а ще й вміти бачити та радіти тим можливостям, які приносить водіння.

Володимир
Володимир
Інструктор

Володимир настільки захоплювався машинами з дитинства, що придбав собі першу машину в 16 років!Це був Москвич 412 комбо, на якій наш інструктор і отримував свій перший досвід. Вже тоді йому подобалося вчити друзів та товаришів азами водіння! Наші курсанти говорять, що Володимир комунікабельний та веселий інструктор! А також Володимир впевнений, шо знайде підхід до кожного та завжди намагається навчити всьому , що знає сам! А також наш інструктор має досвід в екстремальних ситуаціях за кермом?

Сергій
Сергій
Інструктор

Сергій все своє життя пов’язує з машинами. З раннього дитинства захоплювався автомобілями. Любить подорожувати на авто за кордон, тож має досвід дальніх поїздок. Займався пригоном машин з Швеції!

Стаж водіння 11 років?

Мирослав
Мирослав
Викладач теорії

Мирослав отримав свої перші знання з теорії викладання та водіння під час навчання у вищому навчальному закладі. А от потяг до машин мав ще з дитинства. Він добрий та щирий, відкритий та комунікабельний, тож без проблем розкладе по поличкам будь-яку незрозумілу для вас тему. Наш викладач займається спортом та віддає перевагу рухливим командним іграм. А найбільш цікавим в своїй роботі Мирослав вбачає спілкування з людьми, то ж на його лекція буде весело та корисно!

Ірина
Ірина
Інструктор

Ірина - це оптиміст нашої команди,яка обожнює машини та все, що з ними пов’язано??
Вона отримує неймовірне задоволення від поїздок за кермом і хоче, щоб її  учні сповна могли насолодитися тим відчуттям свободи, яке приносить дорога?
Ірина комунікабельна та весела і впевнена, що на заняттях з нею вам буде цікаво та повчально?
Ірина проходила курси першої домедичноі допомоги у екстремальних ситуаціях?‍⚕️?

Тая
Тая
Адміністратор

Кожен курсант знає її, адже саме з розмови з нашим адміністратором починається ваш шлях до Нової Автошколи. Вона чуйна та уважна, відповідальна та креативна. Тая розкаже вам усі подробиці: як добратися до автошколи, коли стартують групи, які документи потрібно взяти на перше заняття, де пройти медкомісію для отримання меддовідки, коли ви маєте складати іспит. Тая завжди з вами на зв‘язку! Вона наша паличка виручалочка, яка завжди прийде на допомогу, порадить та просто вислухає! Наш чоловічий колектив безмірно цінить Таю та ми впевнені, що вона сподобається і вам!

ЗВОРОТНІЙ ЗВЯ'ЗОК

Залишилися запитання? Зацікавилися навчанням в Новій Автошколі?
Залиште нам свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам та з великою радістю все розповімо/проконсультуємо