Наша Команда | Нова Aвтошкола

Руслан
Засновник, інструктор, викладач

Протягом усього життя Руслан жив машинами. З дитинства їздив на татовій автівці та отримував навички з досвідом.

Руслан знає досконало кожну машину, від її механізмів та деталей до її особливостей при їзді. Працюючи інструктором в Києві, він завжди мріяв відкрити свою власну автошколу, де можна було б втілити усі його задуми та мріі. Руслан завжди вдосконалюється, відвідує різноманітні тренінги та курси та сам залюбки знаходить для себе складні маршрути для їзди. А ще наш директор дуже активна, життєрадісна, добра та позитивна людина. Руслан багато подорожує,професійно займається сноубордингом, бере участь у адреналінних видах спорту, тож з ним цікаво поспілкуватися.

Сергій
Інструктор

Сергій справжній трудоголік, під час їзди містом дуже спокійно все пояснює. Також Сергій все своє життя пов’язує з машинами. З раннього дитинства захоплювався автомобілями. Любить подорожувати на авто за кордон, тож має досвід дальніх поїздок. Певний час займався пригоном машин зі Швеції, тому учням під час практичних точно буде цікаво погомоніти з ним про машини та досвід в цьому напрямку.

Досвід водіння 11 років.

Сергій
Інструктор

Девіз Сергія « Єдиний спосіб зробити видатну роботу - щиро любити те, що робиш». З цим девізом він йде по життю і таке відношення має до своєї роботи. Сергій дуже спокійний, врівноважений, терпеливий та добрий. Він завжди підтримає вас під час навчання. Він вважає, тільки з початковою помірною їздою можна досягнути титул гонщика. Сергій активний хлопець, який захоплюється футболом! З ним цікаво їздити на заняттях, адже він має гарне почуття гумору!

Володимир
Інструктор

Володимир настільки захоплювався машинами з дитинства, що придбав собі першу машину в 16 років!Це був Москвич 412 комбо, на якій наш інструктор і отримував свій перший досвід. Вже тоді йому подобалося вчити друзів та товаришів азами водіння! Наші курсанти говорять, що Володимир комунікабельний та веселий інструктор! А також Володимир впевнений, шо знайде підхід до кожного та завжди намагається навчити всьому , що знає сам! А також наш інструктор має досвід в екстремальних ситуаціях за кермом?

ЗВОРОТНІЙ ЗВЯ'ЗОК

Залишилися запитання? Зацікавилися навчанням в Новій Автошколі?
Залиште нам свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам та з великою радістю все розповімо/проконсультуємо