Галина 13 June 2019

Дякую за навчання найкращій автошколі! Викладач Мирослав - найкращий вчитель! Інструктор Олег - самий тактичний і спокійний! Все доступно, весело. Організація навчання на високому рівні!


Оксана 27 May 2019

Дуже класна автошкола. І хочу подякувати Мирославу за теоретичну частину (яка була доступною), інструктору з водіння Сергію за практичні заняття, за моральну підтримку;). Ви неймовірно круті, залишайтесь такими і надалі. Щиро вдячна за набуті знання і гарно проведений час!!!


Оксана 4 April 2019

Хочу подякувати усім із Нової автошколи- ви круті. Вибирала автошколу по близькому місцю розташування і попала , мабуть, у найкращу у Львові по всіх параметрах) Лекції з Русланом не хотілося пропускати, бо настільки все пояснювалося доступно, цікаво, жартівливо, влучно. Додаткові практичні і теоретичні відео робили навчання ще більш цікавим і зрозумілим. А Руслан-це викладач від Бога. Дякую! Інструктор Олег також професійний інструктор, з яким легко подолати страх і навчитися таки практичному водінню. Також, мене дуже вразили заняття з домедичної допомоги- ці заняття потрібно мінімум раз в рік проходити всім-всім і водіям і пішоходам. Настільки професійно і правильно там все було. Всім, хто шукає автошколу для навчання раджу- вибирайте Нову автошколу і ви не пожалієте точно!


Христина Нортон 2 April 2019

Теоретичне навчання пролетіло дуже швидко. Навіть і не замітилось, коли є стільки корисної інформації! Практичні заняття пройшли на ура - легко і головне, що з хорошим результатом. Неймовірно вдячна Руслану Борисовичу за таке терпіння і усю допомогу!


Мар'ян 19 March 2019

Автошкола класна


Наталя 8 February 2019

Дуже хороша автошкола.Рекомендую.Навіть якщо,ти троха старшого віку,то до тебе все одно знайдуть підхід і навчать,як теорії так і практики.Реально можна навчитись за 10 занять володіти своїм авто і зважати на дорожні знаки!Всім рекомендую "Нову автошколу"на Сихові!!!!!!


Н. 8 February 2019

Вибрала "Нову Автошкола" саме за зручність і гнучкість. Для постійно зайнятих на роботі людей вона ідеальна: теоретичні заняття по суботах, а практичні можна домовлятися з інструкторами. Теорію пан Руслан подавав і цікаво - через приклади, і повчально - через відео, так що гарно вкладається в голові. Окремо хочу відзначити, що дозволяється прийти на окремі заняття повторно, з іншою групою, якщо відчуваєш потребу повторити матеріал - значить, школа дійсно дбає про те, щоб люди отримали знання і навички, а не просто "кнопочку". Дуже дякую всім працівникам школи за гарно розроблений процес!


Дикий Олександр 7 February 2019

Автошкола реально навчає, роблять це цікаво. Викладач Руслан Ігорович дуже доступно і цікаво викладає теорію. Інстурктор Руслан (Рено Меган), навчить їздити, без всяких проблем. Сучасна, крута автошкола, з хорошим автопарком. Рекомендую 100%


Таня 7 February 2019

Очень интересные занятия,все четко и ясно,преподаватель Мирослав, серьезно относится к своей работе,мог ответить на любой вопрос без проблем, также разбавлял занятия всякими шутками


Ц. 2 February 2019

Взагалі не вмів їздити і думав що не навчусь ,але Олег перед в цьому переконав і навчив !дуже йому дякую ,найкращий інструктор!


Тетяна 9 September 2018

Дуже хороша автошкола - як з точки зору теоретичних занять, так і практичних. Лекції були дуже цікаві, доступні для сприйняття в поєданні з наочними прикладами з життя. Мій інструктур з водіння був Олег і я рада, що вибрала саме його. До навчання в автошколі в мене зовсім не було досвіду водіння, тому дещо страшно було вперше їхати по місту. Проте, Олег мене постійно підбадьорював і вірив в мене, мабуть, більше ніж я сама :) Ще одним позитивним мометном були заняття з домедичної допомоги, які були проведені кваліфікованими медиками. Загалом, весь процес навчання і отримання водійських прав пройшов настільки приємно і гладко, наскільки це можливо.


Анастасія 6 July 2018

Дуже дякую за навчання інструкторові Артему! Саме такий має бути інструктор: терпеливий, який вміє пояснити для дівочих мозгів, не свариться через помилки учня і зрозуміло відповідає на всі поставлені запитання. Дуже багато корисних порад і практичних навичок вже за декілька занять. Фахівець своєї справи! Однозначно рекомендую і ставлю великий лайк!


Василь 23 May 2018

Однозначно рекомендую! Не знаю, як в інших автошкола, але тут мені сподобалось все. Від теорії до практики. 100% орієнтація на клієнта, що не може не радувати ;) Окрема подяка Руслану за хороший настрій, чіткі роз'яснення та влучні жарти. Жарти - це взагалі його фішка. Поганий настрій - газуй до Руслана на пари :))) Ідеальний викладач! Гріхом неспасенним було б не згадати Артема - інструктора по водінню. Крутий, професіонал з яким не заскучаєш за рульом. Машина завжди чиста та охайна. За що окремий ріспект ;) Особисто для мене, Артем асоціюється з Брюсом Віллісом...не знаю як горішки, але нерви в нього точно пуленепробиваємі :))) Нова автошкола рулить! Так тримати.


М. 23 May 2018

Як швидко пробігли 2.5 місяці навчання. Нова автошкола вже якось "вросла" в підсвідомість приємною зернинкою. Настільки людяного відношення ще потрібно пошукати. Цікаві лекції, розбавлені переглядом відео, відео зі "стьобом", цікавими розповідями а не тільки суха теорія і все. Як натхненно Руслан Борисович (і як швидко, на початку мій мозок не встигав сприймати, а потім призвичаївся і почав просто швидше працювати)) викладав лекції) Таке враження що ця людина живе своєю роботою, і що вночі йому сняться не якісь метелики, а гонки, машини і правила)) А потім почалося найцікавіше. Мій багаторічний страх перед львівським особливим рухом машин по дорогах, перед "хто як хоче так їде", перед цими огидними кільцевими дорогами, куди неможливо втиснутися, перед "головне ліве з правим не попутати", довелося долати. Почалися заняття з водіння. Паралельно з руками які прилипають зі страху до керма, коліна трясуться, замість слів інструктора лише чуєш власний пульс у вухах і неймовірним стидом - як можна бути таким незграбним і тупим створінням одночасно - дивуєшся, як може інструктор бути таким непохитним, адекватним і спокійним?!)) Сергій Романович, Вам потрібно бути спецагентом а не інструктором, з таким терпінням і стриманістю Вас би ні одні ворожі сили не "розкололи") Не включений поворотник, не переключена передача, рушаєм з третьої - а з боку тільки скромне "хі-хі".. Тут сам себе в думках покрив трохповерховими, як же так можна тупити, а збоку "хі-хі". Сергій Романович) дякую за Ваше терпіння, за відданість справі, за оті візитки в якості машинок, за адекватність, терпимість, витримку, розумінн


Марія 18 May 2018

Дуже рада,що попала на навчання до інструктора Артема.Одразу видно,що він дуже любить свою роботу,все старанно пояснює,і дуже терпеливо відноситься до моїх помилок.Вже з першого заняття я зрозуміла,що нарешті я знайшла найкращого інструктора,який мене навчить водити машину,і подолати всі страхи.Я маю з ким порівнювати,так як мала двох інструкторів з іншої автошколи,які навіть не старались щось навчити,тому однозначно буду рекомендувати Артема всім знайомим!


Надія 2 April 2018

Пройшла навчання в НОВІЙ АВТОШКОЛІ, і залишилась дуже задоволеною отриманим результатом. Викладач теорії, Руслан Ігорович, максимально доступно передав досвід і знання. Лекції завжди проходили у позитивному настрої! Подача теоретичного матеріалу дуже змістовна і цікава. Багато прикладів з реального життя, що пригодиться у дорозі, за кермом! Окрема подяка інструктору, Артему, за його терпіння, завжди хороших настрій та індивідуальний підхід у навчанні. Щире дякую усій команді: адміністрації, викладачам та інструкторам по істині - професіоналам! Однозначно буду радити: НОВУ АВТОШКОЛУ, друзям та знайомим! Побільше хороших учнів і безпечних доріг!


Христина 26 February 2018

Люди дійсно викладаються в своїй роботі. Навчання давалося легко. Дякую Новій автошколі.


Маргарита 31 January 2018

Сергій Почесньовський - це інструктор, який викладав в мене, надзвичайно добрий і все дуже просто пояснює, рекомендую!


Юрій 1 December 2017

Чудова автошкола. Теорію пояснюють доступно, різнопланово, "розжовують" багато нюансів, за це велике дякую. Також дякую інструктору Сергію, спокійний, все пояснює доступно, розбирали водіння до найтонших деталей, справжній педагог і хороша людина. Всім рекомендую дану автошколу!


Катя 27 September 2017

Дякую "Новій автошколі"! Інструктор Сергій я вам вдячна за терпіння, витримку, навчання. Ви дуже хороший інструктор по всім міркам. Руслан Ігорович- не просто викладач теорії. Всій групі було видно, що ця людина живе своєю роботою. Дуже цікаво, грунтовно пояснює ПДР. Адміністрація дякую. Мені сподобалося як працює автошкола. Буду рекомендувати друзям, знайомим і рідним людям.


Аліна 4 August 2017

Що мені сподобалося в цій автошколі, що директор підходить до проблем делікатно та адекватно. У мене не склалося з "моїм"інструктором для водіння. Я повідомила про це директора, попросила іншого вчителя. Він поставився з розумінням, сам перевірив те, чого мене навчили, порекомендував іншого інструктора. Тому - не бійтеся, автошкола для того, щоб ви навчилися. Натомість хочу порадити інструктора з водіння Тараса (з підгрупи, яка ходила до Тараса на навчання - всі навчилися, і всі ним задоволенні, з моєї підгрупи - 50% на 50%). *Пане Руслане, не сприйміть це за негативний відгук.


Орися 29 June 2017

Автошколою задоволена, права отримала. Окрема особлива подяка інструктору Артему: привітний, приємний, терплячий, практичні заняття проходили завжди з гарним настроєм, ходила на них з задоволенням. Артем розвіяв всі мої страхи і привив любов до водіння :) Дякую!


Галина 22 June 2017

Хотілось би залишити відгук про школу-звичайно, що позитивний. Викладачі знають свою справу. Дівчата,жінки, якщо ви боїтеся, але дуже хочете навчитись водінню, звертайтесь до Василя Дмитровича. Насправді дуже позитивна людина, яка допоможе не тільки освоїти ази їзди, але й буде підтримкою та надасть впевненість. Тому практичні заняття оцінюю високо. Теорія також проходила легко,навіть після важкого робочого дня. Викладач Руслан Ігорович знає як доступно подати найважливішу інформацію і заняття "пролітали" незамітно, але з користю. Тому звертайтесь у школу і не пошкодуєте!


Марія 19 June 2017

Дуже задоволена навчанням! Все на найвищому рівні: і умови, і викладачі, і підхід до вивчення. Окреме велике ДЯКУЮ інструктуру Тарасу, який навчав мене водінню з нуля. Все було зрозуміло, доступно, спокійно,позитивно. Дякую тобі за твоє терпіння і навчання ! Всім рекомендую!


Юрій 17 June 2017

Нарешті залишаю відгук про цю автошколу. Молодці! Гнучкий графік занять, можливість навчатися по вечорах і на вихідних. Викладач теорії Руслан Ігорович - досвідчений, добре підібрав презентації і відео, підтримував позитивну атмосферу на уроках, завжди пояснював, якщо була потреба. Інструктор Іван - терпеливий, дає можливість вчитися самому приймати рішення. Важливий момент: щоб навчитися водінню, недостатньо 10 занять, особливо якщо вчишся з нуля і не маєш машини. Більше практики і терпіння - і тоді екзамен в МРЕУ здати чесно можливо (хоч і не з першого разу). Окрема подяка директору Руслану за терпіння і розуміння.


Anon 5 June 2017

Скажіть будь ласка. Скільки є теоретичних занять та скільки є практичних занять ( та по скільки годин )? Всі щось по різному кажуть. Дякую.


Ольга 1 June 2017

Персонал дуже класний, усе на достойному рівні. Теорію проходила залюбки, дякуючи викладачу - Назару) Практику проходила у Володимира, дякую йому за терпіння, гумор та навчання ) Усім знайомим рекомендувала саме цю школу, дехто вже пішов на навчання) Дякую Руслану та усьому колективу, Ви класні)


Оля 31 May 2017

Вибрали школу через групу вихідного дня, і дуже задоволена, що навчалась саме тут. На теорії викладач Назар все доступно пояснював, відповідав на всі запитання, не було простого читання ПДР, а по кожній темі проходили всі запитання із екзаменаційних білетів. Тепер про водіння - цього я боялась найбільше, але як виявилося​ даремно. Інструктор Артем - супер! Дякуючи йому поборола свій страх перед автомобілем. Ніколи не кричав, коли щось робила не так, а навпаки підтримував. Кожне заняття планували так, щоб тренувати те, що гірше виходило: боялась їздити на кільце - значить їхали туди, де їх багато, забула як паркуватись - значить їдемо паркуватись (доречі дякую за Ваші секрети паркування :) ). Обов'язково буду рекомендувати всім знайомим школу і пораджу навчатись водінню саме в Артема. Дякую Вам.


Катя 20 April 2017

На минулому тижні отримала посвідчення водія. Інструктор Тарас - супер інструктор. Позитивний, добре все пояснює. Його терпінню можна лише позаздрити. Завжди вчасно розпочинали заняття. Викладач Руслан - супер викладач. Ми розбирали сотні ситуацій. Він десятки разів пояснював чому так, а не так. :) Організація навчального процесу заслуговує на повноцінні 12 балів з 12.


Юлія 25 February 2017

Прийшла навчатися в автошколу в жовтні місяці. Пройшла теорію, практику. Викладачом у нашій групі був Назар Богданович. Це ВИКЛАДАЧ з великої букви. Він дуже доступно пояснює. Тисячу раз відповідає на одні і ті самі питання і при тому видно, що людину це не дратує. Дуже вдячна за доступне пояснення матеріалу. Інструктором по водінню у мене був Іван Миронович. Скажу так.... за ті практичні водіння які надаються автошколою, він старався максимально пояснити, навчити і саме головне допоміг побороти мій страх. Спокійно почала сідати за кермо десь на 4 занятті. А десь на 6 уже отримувала задоволення від водіння. Дякую Івану Мироновичу.


Mila 21 November 2016

Хороша автошкола, не нудно на теоретичних заняттях, Олег Миколайович заставив пригадати мене період студентства, особливо заняття з суворими викладачами, коли треба вчити, бо "буде питати, списати не дасть" :)) Окреме СПАСИБІ Тарасу, який навчив мене водінню, чесно забирав ноги з педальок інструктора, коли я просила не допомагати мені :) терпеливо пояснював все, чого не розуміла, спокійно вказував мені на мої помилки, вмів похвалити і підтримати, коли це було найбільш доречно і потрібно! Буду рекомендувати його своїм знайомим! :)


Вдячний учень : ) 18 November 2016

Наш Тарасик файний вчитель,
Що тут говорити,
І машину нас навчає
Добре він водити.
Спершу інструктаж проводив,
Рушати навчав,
Ну а далі, без вагань,
Підкоряти Львів сказав.
Десять днів минули швидко,
Але не безцільно,
Бо тепер водити вмію
Дуже вправно й вільно!


Іра 31 October 2016

Школа мені сподобалась, теорія викладалась доступно і в повному обсязі. Практику вів пан Василь, кваліфікований фахівець і приємна людина. Дякую за супровід, терпіння і довіру! Після отримання прав на наступний день самостійно їздила містом, як на мене це найкращий відгук :) Успіхів вам і хороших студентів :)


Андрій 20 October 2016

Велика вдячність Новій Автошколі за якісне навчання. Теорія і практика на високому рівні і за адекватну ціну!


Надія 4 October 2016

Навчалась в цій автошколі. Мій інструктор з водіння був Руслан Борисович - професіонал своєї справи, все доступно пояснює, рекомендую. Хто хоче здавати іспити сам- не бійтеся, це реально.

Ірина 2 October 2016

Дуже задоволена навчанням! Все на найвищому рівні: і умови, і викладачі, і підхід до вивчення. Вдячна своєму інструктору Василю Дмитровичу за терпіння і тактовність ;) Всім рекомендую!


Михайло 29 September 2016

Чудова автошкола. дякую вам за навчання. Здав екзамен сам. Всім друзям буду рекомендувати.


Маріна М. 17 August 2016

Ну що можна сказати про Автошколу ?? Здала екзамен ! Отримала права, ще й навчилась водінню та вивчила правила дорожнього руху)) Шокова терапія водіння по місту від Руслана зробила свою дію! Тепер минаю автомобілі з написом "У", там такі ж люди, які ймовірно вперше сіли за кермо )) Насправді навчилась "з нуля" до досить впевненого керування автомобілем. Для практики "з нуля" краще брати більше занять ніж 10. Воно того вартує! А загалом Автошкола хороша, уважні викладачі. Ріспект Руслану та Назару Володимировичу. Дякую Вам за підтримку та науку !


Аліна 11 April 2016

Преподаватель теории Руслан Игоревич -замечательный отзывчивый человек,всегда,с позитивным настроем!В индивидуальном порядке всегда рад подсказать,если что-то пропустил на занятиях или не понял.Доступно и что самое главное «не занудно» доносит материал,приводит примеры из жизни,так гораздо легче усваивается, особенно если ты с работы и голова забита совсем другими вещами...Вам отдельное БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!


Таня 1 March 2016

Хороша автошкола. Без проблем здала екзамен. Всім рекомендую.


Назарій 9 February 2016

Люблю залишати відгуки. Настала черга Нової Автошколи. Спочатку хотів іти навчатися до Реги, проте виявилося що до екзамену в МРЄО вони не готують і не супроводжують. Сюди пішов навчатися, по чесному, лише через зручність розміщення. Планував собі отримати права з їхньою допомогою і ти до Реги. Плюси для мене: медичну довідку можна робити на місці і не морочити собі голову, знаходиться недалеко від мого дому. Гроші платив не одразу всі, а було декілька платежів, на водіння записувався тоді коли це було зручно для мене, а не автошколи. Теорія у вечірній час - працюю до 18:00 - встигав ще перекусити і йти на лекцію. Викладач теорії - Назар Богданович - РЕСПЕКТ ВАМ і моя ПОВАГА! Інструктор - Василь Дмитрович - сподіваюсь що Ви прочитаєте мої слова. Завдяки Вам я не пішов до Реги і зекономив гроші! Також був супровід до отримання прав. Мінуси для мене - хотілося б дешевше. Проте розумію що в цьому випадку якість відповідає ціні. І в школі погано відносяться до пропусів


Орест 3 February 2016

Із негативного - після успішної здачі в ГАЇ я тривалий час не міг отримати права. Розумію що це вина не автошколи, а ГАЇ так як у них не було якихось бланків, та все одно негативний відбиток залишився. Із позитивного - класний викладач, інструктор досить вимогливий - проте я рахую це за плюс. Організація навчального процесу на 5 з 5. Мені сподобалось. Час навчання пройшов дуже швидко. Дякую Вам.
 


Христина 14 January 2016

Навчалася в автошколі у вересні 2015 року. Хочу подякувати викладачу теорії Олегу Миколайовичу. Він не просто хороша людина.... він чудовий викладач, котрий дуже відповідально відноситься до своєї роботи. Вимагав від нас не просто приходити на лекції, він вимагав від нас знання. Увагу приділив кожній людині. Велике йому дякую. Завдяки такому викладачу я і отримала посвідчення водія :)


Марія 21 December 2015

Навчалася у липні місяці. Отримала права. Інструктор у мене був - Василь Дмитрович. Дуже терплячий. Голос ніколи не підвищив. Навчав по совісті. автошкола досить хороша. Дійсно ніяких додаткових платежів не було. За внутрішній екзамен ніхто не платив. Ідіть вчитись. Думаю не пожалкуєте!


Ігор 16 December 2015

Дуже хороша автошкола, дуже вдячний Руслану за те що буквально з першого заняття я впевнено сів за кермо і зараз вже сам ширяю по Львову без будь яких страхів чи переживань. Однозначно рекомендую!
 

Галина 13 June 2019

Дякую за навчання найкращій автошколі! Викладач Мирослав - найкращий вчитель! Інструктор Олег - самий тактичний і спокійний! Все доступно, весело. Організація навчання на високому рівні!


Оксана 27 May 2019

Дуже класна автошкола. І хочу подякувати Мирославу за теоретичну частину (яка була доступною), інструктору з водіння Сергію за практичні заняття, за моральну підтримку;). Ви неймовірно круті, залишайтесь такими і надалі. Щиро вдячна за набуті знання і гарно проведений час!!!


Оксана 4 April 2019

Хочу подякувати усім із Нової автошколи- ви круті. Вибирала автошколу по близькому місцю розташування і попала , мабуть, у найкращу у Львові по всіх параметрах) Лекції з Русланом не хотілося пропускати, бо настільки все пояснювалося доступно, цікаво, жартівливо, влучно. Додаткові практичні і теоретичні відео робили навчання ще більш цікавим і зрозумілим. А Руслан-це викладач від Бога. Дякую! Інструктор Олег також професійний інструктор, з яким легко подолати страх і навчитися таки практичному водінню. Також, мене дуже вразили заняття з домедичної допомоги- ці заняття потрібно мінімум раз в рік проходити всім-всім і водіям і пішоходам. Настільки професійно і правильно там все було. Всім, хто шукає автошколу для навчання раджу- вибирайте Нову автошколу і ви не пожалієте точно!


Христина Нортон 2 April 2019

Теоретичне навчання пролетіло дуже швидко. Навіть і не замітилось, коли є стільки корисної інформації! Практичні заняття пройшли на ура - легко і головне, що з хорошим результатом. Неймовірно вдячна Руслану Борисовичу за таке терпіння і усю допомогу!


Мар'ян 19 March 2019

Автошкола класна


Наталя 8 February 2019

Дуже хороша автошкола.Рекомендую.Навіть якщо,ти троха старшого віку,то до тебе все одно знайдуть підхід і навчать,як теорії так і практики.Реально можна навчитись за 10 занять володіти своїм авто і зважати на дорожні знаки!Всім рекомендую "Нову автошколу"на Сихові!!!!!!


Н. 8 February 2019

Вибрала "Нову Автошкола" саме за зручність і гнучкість. Для постійно зайнятих на роботі людей вона ідеальна: теоретичні заняття по суботах, а практичні можна домовлятися з інструкторами. Теорію пан Руслан подавав і цікаво - через приклади, і повчально - через відео, так що гарно вкладається в голові. Окремо хочу відзначити, що дозволяється прийти на окремі заняття повторно, з іншою групою, якщо відчуваєш потребу повторити матеріал - значить, школа дійсно дбає про те, щоб люди отримали знання і навички, а не просто "кнопочку". Дуже дякую всім працівникам школи за гарно розроблений процес!


Дикий Олександр 7 February 2019

Автошкола реально навчає, роблять це цікаво. Викладач Руслан Ігорович дуже доступно і цікаво викладає теорію. Інстурктор Руслан (Рено Меган), навчить їздити, без всяких проблем. Сучасна, крута автошкола, з хорошим автопарком. Рекомендую 100%


Таня 7 February 2019

Очень интересные занятия,все четко и ясно,преподаватель Мирослав, серьезно относится к своей работе,мог ответить на любой вопрос без проблем, также разбавлял занятия всякими шутками


Ц. 2 February 2019

Взагалі не вмів їздити і думав що не навчусь ,але Олег перед в цьому переконав і навчив !дуже йому дякую ,найкращий інструктор!


Тетяна 9 September 2018

Дуже хороша автошкола - як з точки зору теоретичних занять, так і практичних. Лекції були дуже цікаві, доступні для сприйняття в поєданні з наочними прикладами з життя. Мій інструктур з водіння був Олег і я рада, що вибрала саме його. До навчання в автошколі в мене зовсім не було досвіду водіння, тому дещо страшно було вперше їхати по місту. Проте, Олег мене постійно підбадьорював і вірив в мене, мабуть, більше ніж я сама :) Ще одним позитивним мометном були заняття з домедичної допомоги, які були проведені кваліфікованими медиками. Загалом, весь процес навчання і отримання водійських прав пройшов настільки приємно і гладко, наскільки це можливо.


Анастасія 6 July 2018

Дуже дякую за навчання інструкторові Артему! Саме такий має бути інструктор: терпеливий, який вміє пояснити для дівочих мозгів, не свариться через помилки учня і зрозуміло відповідає на всі поставлені запитання. Дуже багато корисних порад і практичних навичок вже за декілька занять. Фахівець своєї справи! Однозначно рекомендую і ставлю великий лайк!


Василь 23 May 2018

Однозначно рекомендую! Не знаю, як в інших автошкола, але тут мені сподобалось все. Від теорії до практики. 100% орієнтація на клієнта, що не може не радувати ;) Окрема подяка Руслану за хороший настрій, чіткі роз'яснення та влучні жарти. Жарти - це взагалі його фішка. Поганий настрій - газуй до Руслана на пари :))) Ідеальний викладач! Гріхом неспасенним було б не згадати Артема - інструктора по водінню. Крутий, професіонал з яким не заскучаєш за рульом. Машина завжди чиста та охайна. За що окремий ріспект ;) Особисто для мене, Артем асоціюється з Брюсом Віллісом...не знаю як горішки, але нерви в нього точно пуленепробиваємі :))) Нова автошкола рулить! Так тримати.


М. 23 May 2018

Як швидко пробігли 2.5 місяці навчання. Нова автошкола вже якось "вросла" в підсвідомість приємною зернинкою. Настільки людяного відношення ще потрібно пошукати. Цікаві лекції, розбавлені переглядом відео, відео зі "стьобом", цікавими розповідями а не тільки суха теорія і все. Як натхненно Руслан Борисович (і як швидко, на початку мій мозок не встигав сприймати, а потім призвичаївся і почав просто швидше працювати)) викладав лекції) Таке враження що ця людина живе своєю роботою, і що вночі йому сняться не якісь метелики, а гонки, машини і правила)) А потім почалося найцікавіше. Мій багаторічний страх перед львівським особливим рухом машин по дорогах, перед "хто як хоче так їде", перед цими огидними кільцевими дорогами, куди неможливо втиснутися, перед "головне ліве з правим не попутати", довелося долати. Почалися заняття з водіння. Паралельно з руками які прилипають зі страху до керма, коліна трясуться, замість слів інструктора лише чуєш власний пульс у вухах і неймовірним стидом - як можна бути таким незграбним і тупим створінням одночасно - дивуєшся, як може інструктор бути таким непохитним, адекватним і спокійним?!)) Сергій Романович, Вам потрібно бути спецагентом а не інструктором, з таким терпінням і стриманістю Вас би ні одні ворожі сили не "розкололи") Не включений поворотник, не переключена передача, рушаєм з третьої - а з боку тільки скромне "хі-хі".. Тут сам себе в думках покрив трохповерховими, як же так можна тупити, а збоку "хі-хі". Сергій Романович) дякую за Ваше терпіння, за відданість справі, за оті візитки в якості машинок, за адекватність, терпимість, витримку, розумінн


Марія 18 May 2018

Дуже рада,що попала на навчання до інструктора Артема.Одразу видно,що він дуже любить свою роботу,все старанно пояснює,і дуже терпеливо відноситься до моїх помилок.Вже з першого заняття я зрозуміла,що нарешті я знайшла найкращого інструктора,який мене навчить водити машину,і подолати всі страхи.Я маю з ким порівнювати,так як мала двох інструкторів з іншої автошколи,які навіть не старались щось навчити,тому однозначно буду рекомендувати Артема всім знайомим!


Надія 2 April 2018

Пройшла навчання в НОВІЙ АВТОШКОЛІ, і залишилась дуже задоволеною отриманим результатом. Викладач теорії, Руслан Ігорович, максимально доступно передав досвід і знання. Лекції завжди проходили у позитивному настрої! Подача теоретичного матеріалу дуже змістовна і цікава. Багато прикладів з реального життя, що пригодиться у дорозі, за кермом! Окрема подяка інструктору, Артему, за його терпіння, завжди хороших настрій та індивідуальний підхід у навчанні. Щире дякую усій команді: адміністрації, викладачам та інструкторам по істині - професіоналам! Однозначно буду радити: НОВУ АВТОШКОЛУ, друзям та знайомим! Побільше хороших учнів і безпечних доріг!


Христина 26 February 2018

Люди дійсно викладаються в своїй роботі. Навчання давалося легко. Дякую Новій автошколі.


Маргарита 31 January 2018

Сергій Почесньовський - це інструктор, який викладав в мене, надзвичайно добрий і все дуже просто пояснює, рекомендую!


Юрій 1 December 2017

Чудова автошкола. Теорію пояснюють доступно, різнопланово, "розжовують" багато нюансів, за це велике дякую. Також дякую інструктору Сергію, спокійний, все пояснює доступно, розбирали водіння до найтонших деталей, справжній педагог і хороша людина. Всім рекомендую дану автошколу!


Катя 27 September 2017

Дякую "Новій автошколі"! Інструктор Сергій я вам вдячна за терпіння, витримку, навчання. Ви дуже хороший інструктор по всім міркам. Руслан Ігорович- не просто викладач теорії. Всій групі було видно, що ця людина живе своєю роботою. Дуже цікаво, грунтовно пояснює ПДР. Адміністрація дякую. Мені сподобалося як працює автошкола. Буду рекомендувати друзям, знайомим і рідним людям.


Аліна 4 August 2017

Що мені сподобалося в цій автошколі, що директор підходить до проблем делікатно та адекватно. У мене не склалося з "моїм"інструктором для водіння. Я повідомила про це директора, попросила іншого вчителя. Він поставився з розумінням, сам перевірив те, чого мене навчили, порекомендував іншого інструктора. Тому - не бійтеся, автошкола для того, щоб ви навчилися. Натомість хочу порадити інструктора з водіння Тараса (з підгрупи, яка ходила до Тараса на навчання - всі навчилися, і всі ним задоволенні, з моєї підгрупи - 50% на 50%). *Пане Руслане, не сприйміть це за негативний відгук.


Орися 29 June 2017

Автошколою задоволена, права отримала. Окрема особлива подяка інструктору Артему: привітний, приємний, терплячий, практичні заняття проходили завжди з гарним настроєм, ходила на них з задоволенням. Артем розвіяв всі мої страхи і привив любов до водіння :) Дякую!


Галина 22 June 2017

Хотілось би залишити відгук про школу-звичайно, що позитивний. Викладачі знають свою справу. Дівчата,жінки, якщо ви боїтеся, але дуже хочете навчитись водінню, звертайтесь до Василя Дмитровича. Насправді дуже позитивна людина, яка допоможе не тільки освоїти ази їзди, але й буде підтримкою та надасть впевненість. Тому практичні заняття оцінюю високо. Теорія також проходила легко,навіть після важкого робочого дня. Викладач Руслан Ігорович знає як доступно подати найважливішу інформацію і заняття "пролітали" незамітно, але з користю. Тому звертайтесь у школу і не пошкодуєте!


Марія 19 June 2017

Дуже задоволена навчанням! Все на найвищому рівні: і умови, і викладачі, і підхід до вивчення. Окреме велике ДЯКУЮ інструктуру Тарасу, який навчав мене водінню з нуля. Все було зрозуміло, доступно, спокійно,позитивно. Дякую тобі за твоє терпіння і навчання ! Всім рекомендую!


Юрій 17 June 2017

Нарешті залишаю відгук про цю автошколу. Молодці! Гнучкий графік занять, можливість навчатися по вечорах і на вихідних. Викладач теорії Руслан Ігорович - досвідчений, добре підібрав презентації і відео, підтримував позитивну атмосферу на уроках, завжди пояснював, якщо була потреба. Інструктор Іван - терпеливий, дає можливість вчитися самому приймати рішення. Важливий момент: щоб навчитися водінню, недостатньо 10 занять, особливо якщо вчишся з нуля і не маєш машини. Більше практики і терпіння - і тоді екзамен в МРЕУ здати чесно можливо (хоч і не з першого разу). Окрема подяка директору Руслану за терпіння і розуміння.


Anon 5 June 2017

Скажіть будь ласка. Скільки є теоретичних занять та скільки є практичних занять ( та по скільки годин )? Всі щось по різному кажуть. Дякую.


Ольга 1 June 2017

Персонал дуже класний, усе на достойному рівні. Теорію проходила залюбки, дякуючи викладачу - Назару) Практику проходила у Володимира, дякую йому за терпіння, гумор та навчання ) Усім знайомим рекомендувала саме цю школу, дехто вже пішов на навчання) Дякую Руслану та усьому колективу, Ви класні)


Оля 31 May 2017

Вибрали школу через групу вихідного дня, і дуже задоволена, що навчалась саме тут. На теорії викладач Назар все доступно пояснював, відповідав на всі запитання, не було простого читання ПДР, а по кожній темі проходили всі  запитання із екзаменаційних білетів. Тепер про водіння - цього я боялась найбільше, але як виявилося​ даремно. Інструктор Артем - супер! Дякуючи йому поборола свій страх перед автомобілем. Ніколи не кричав, коли щось робила не так, а навпаки підтримував. Кожне заняття планували так, щоб тренувати те, що гірше виходило: боялась їздити на кільце - значить їхали туди, де їх багато, забула як паркуватись - значить їдемо паркуватись (доречі дякую за Ваші секрети паркування :) ). Обов'язково буду рекомендувати всім знайомим школу і пораджу навчатись водінню саме в Артема. Дякую Вам.


Катя 20 April 2017

На минулому тижні отримала посвідчення водія. Інструктор Тарас - супер інструктор. Позитивний, добре все пояснює. Його терпінню можна лише позаздрити. Завжди вчасно розпочинали заняття. Викладач Руслан - супер викладач. Ми розбирали сотні ситуацій. Він десятки разів пояснював чому так, а не так. :) Організація навчального процесу заслуговує на повноцінні 12 балів з 12.


Юлія 25 February 2017

Прийшла навчатися в автошколу в жовтні місяці. Пройшла теорію, практику. Викладачом у нашій групі був Назар Богданович. Це ВИКЛАДАЧ з великої букви. Він дуже доступно пояснює. Тисячу раз відповідає на одні і ті самі питання і при тому видно, що людину це не дратує. Дуже вдячна за доступне пояснення матеріалу. Інструктором по водінню у мене був Іван Миронович. Скажу так.... за ті практичні водіння які надаються автошколою, він старався максимально пояснити, навчити і саме головне допоміг побороти мій страх. Спокійно почала сідати за кермо десь на 4 занятті. А десь на 6 уже отримувала задоволення від водіння. Дякую Івану Мироновичу.


Mila 21 November 2016

Хороша автошкола, не нудно на теоретичних заняттях, Олег Миколайович заставив пригадати мене період студентства, особливо заняття з суворими викладачами, коли треба вчити, бо "буде питати, списати не дасть" :)) Окреме СПАСИБІ Тарасу, який навчив мене водінню, чесно забирав ноги з педальок інструктора, коли я просила не допомагати мені :) терпеливо пояснював все, чого не розуміла, спокійно вказував мені на мої помилки, вмів похвалити і підтримати, коли це було найбільш доречно і потрібно! Буду рекомендувати його своїм знайомим! :)


Вдячний учень : ) 18 November 2016

Наш Тарасик файний вчитель,
Що тут говорити,
І машину нас навчає
Добре він водити.
Спершу інструктаж проводив,
Рушати навчав,
Ну а далі, без вагань,
Підкоряти Львів сказав.
Десять днів минули швидко,
Але не безцільно,
Бо тепер водити вмію
Дуже вправно й вільно!


Іра 31 October 2016

Школа мені сподобалась, теорія викладалась доступно і в повному обсязі. Практику вів пан Василь, кваліфікований фахівець і приємна людина. Дякую за супровід, терпіння і довіру! Після отримання прав на наступний день самостійно їздила містом, як на мене це найкращий відгук :) Успіхів вам і хороших студентів :)


Андрій 20 October 2016

Велика вдячність Новій Автошколі за якісне навчання. Теорія і практика на високому рівні і за адекватну ціну!


Надія 4 October 2016

Навчалась в цій автошколі. Мій інструктор з водіння був Руслан Борисович - професіонал своєї справи, все доступно пояснює, рекомендую. Хто хоче здавати іспити сам- не бійтеся, це реально.

Ірина 2 October 2016

Дуже задоволена навчанням! Все на найвищому рівні: і умови, і викладачі, і підхід до вивчення. Вдячна своєму інструктору Василю Дмитровичу за терпіння і тактовність ;) Всім рекомендую!


Михайло 29 September 2016

Чудова автошкола. дякую вам за навчання. Здав екзамен сам. Всім друзям буду рекомендувати.


Маріна М. 17 August 2016

Ну що можна сказати про Автошколу ?? Здала екзамен ! Отримала права, ще й навчилась водінню та вивчила правила дорожнього руху)) Шокова терапія водіння по місту від Руслана зробила свою дію! Тепер минаю автомобілі з написом "У", там такі ж люди, які ймовірно вперше сіли за кермо )) Насправді навчилась "з нуля" до досить впевненого керування автомобілем. Для практики "з нуля" краще брати більше занять ніж 10. Воно того вартує! А загалом Автошкола хороша, уважні викладачі. Ріспект Руслану та Назару Володимировичу. Дякую Вам за підтримку та науку !


Аліна 11 April 2016

Преподаватель теории Руслан Игоревич -замечательный отзывчивый человек,всегда,с позитивным настроем!В индивидуальном порядке всегда рад подсказать,если что-то пропустил на занятиях или не понял.Доступно и что самое главное «не занудно» доносит материал,приводит примеры из жизни,так гораздо легче усваивается, особенно если ты с работы и голова забита совсем другими вещами...Вам отдельное БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!


Таня 1 March 2016

Хороша автошкола. Без проблем здала екзамен. Всім рекомендую.


Назарій 9 February 2016

Люблю залишати відгуки. Настала черга Нової Автошколи. Спочатку хотів іти навчатися до Реги, проте виявилося що до екзамену в МРЄО вони не готують і не супроводжують. Сюди пішов навчатися, по чесному, лише через зручність розміщення. Планував собі отримати права з їхньою допомогою і ти до Реги. Плюси для мене: медичну довідку можна робити на місці і не морочити собі голову, знаходиться недалеко від мого дому. Гроші платив не одразу всі, а було декілька платежів, на водіння записувався тоді коли це було зручно для мене, а не автошколи. Теорія у вечірній час - працюю до 18:00 - встигав ще перекусити і йти на лекцію. Викладач теорії - Назар Богданович - РЕСПЕКТ ВАМ і моя ПОВАГА! Інструктор - Василь Дмитрович - сподіваюсь що Ви прочитаєте мої слова. Завдяки Вам я не пішов до Реги і зекономив гроші! Також був супровід до отримання прав. Мінуси для мене - хотілося б дешевше. Проте розумію що в цьому випадку якість відповідає ціні. І в школі погано відносяться до пропусів


Орест 3 February 2016

Із негативного - після успішної здачі в ГАЇ я тривалий час не міг отримати права. Розумію що це вина не автошколи, а ГАЇ так як у них не було якихось бланків, та все одно негативний відбиток залишився. Із позитивного - класний викладач, інструктор досить вимогливий - проте я рахую це за плюс. Організація навчального процесу на 5 з 5. Мені сподобалось. Час навчання пройшов дуже швидко. Дякую Вам.
 


Христина 14 January 2016

Навчалася в автошколі у вересні 2015 року. Хочу подякувати викладачу теорії Олегу Миколайовичу. Він не просто хороша людина.... він чудовий викладач, котрий дуже відповідально відноситься до своєї роботи. Вимагав від нас не просто приходити на лекції, він вимагав від нас знання. Увагу приділив кожній людині. Велике йому дякую. Завдяки такому викладачу я і отримала посвідчення водія :)


Марія 21 December 2015

Навчалася у липні місяці. Отримала права. Інструктор у мене був - Василь Дмитрович. Дуже терплячий. Голос ніколи не підвищив. Навчав по совісті. автошкола досить хороша. Дійсно ніяких додаткових платежів не було. За внутрішній екзамен ніхто не платив. Ідіть вчитись. Думаю не пожалкуєте!


Ігор 16 December 2015

Дуже хороша автошкола, дуже вдячний Руслану за те що буквально з першого заняття я впевнено сів за кермо і зараз вже сам ширяю по Львову без будь яких страхів чи переживань. Однозначно рекомендую!
 

ЗВОРОТНІЙ ЗВЯ'ЗОК

Залишилися запитання? Зацікавилися навчанням в Новій Автошколі?
Залиште нам свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам та з великою радістю все розповімо/проконсультуємо